janvarineKedves Látogató!

Szeretettel köszöntöm Önt Bercel község honlapján!

Honlapunk létrehozásánál és folyamatos fejlesztésénél két fő cél lebeg a szemünk előtt!

Elsőként szeretnénk egy olyan felhasználóbarát honlapot létrehozni, ahol az érdeklődők kényelmesen és egyszerűen tudnak információkat szerezni településünkről. Nem titkolt célunk, hogy népszerűsítsük Bercelt. Szeretnénk ha a honlapunkon való barangolás közben mindenki találna egy számára tetsző látnivalót vagy programot, így sikerülne felkeltenünk az érdeklődését és ellátogatna hozzánk. Falunk az idelátogató, megpihenni vágyó emberek számára egy gyöngyszem. A völgyben fekvő település szépsége, nyugalma és a lakosok barátságossága várja az errejárókat. 

Másodsorban fontosnak tartjuk a helyi lakosság tájékoztatását, és azt, hogy a különböző információkat a lehető leghamarabb és legpontosabban kaphassák meg. Reméljük a honlap egyszerűbbé teszi az Önök számára az ügyeik intézését is.

 

Jánvári Andrásné

Bercel község polgármestere

Pályázataink

infoblokk kedv final felso cmyk ERFA 150

Bercel község vízvédelmi fejlesztései 

TOP-2.1.3-15-NG1-2016-00030

Kedvezményezett neve: Bercel Község Önkormányzata
Projekt címeBercel község vízvédelmi fejlesztései
A szerződött támogatás összege200 millió Ft
A támogatás mértéke100%
A projekt tervezett befejezési dátuma2018.10.31
A projekt azonosító számaTOP-2.1.3-15 NG1-2016-00030

Tovább >>> 

 

Időjárás

Hőtérkép

Felhőkép Széltérkép UV térkép

Véletlen képek

Névnap

Ma 2017. december 13., szerda, Luca és Otília napja van. Holnap Szilárda napja lesz.