Boldog Névnapot!

Ma 2018. április 19., csütörtök, Emma napja van. Holnap Tivadar napja lesz.

Videók

janvarineKedves Látogató!

Szeretettel köszöntöm Önt Bercel község honlapján!

Honlapunk létrehozásánál és folyamatos fejlesztésénél két fő cél lebeg a szemünk előtt!

Elsőként szeretnénk egy olyan felhasználóbarát honlapot létrehozni, ahol az érdeklődők kényelmesen és egyszerűen tudnak információkat szerezni településünkről. Nem titkolt célunk, hogy népszerűsítsük Bercelt. Szeretnénk ha a honlapunkon való barangolás közben mindenki találna egy számára tetsző látnivalót vagy programot, így sikerülne felkeltenünk az érdeklődését és ellátogatna hozzánk. Falunk az idelátogató, megpihenni vágyó emberek számára egy gyöngyszem. A völgyben fekvő település szépsége, nyugalma és a lakosok barátságossága várja az errejárókat.

Másodsorban fontosnak tartjuk a helyi lakosság tájékoztatását, és azt, hogy a különböző információkat a lehető leghamarabb és legpontosabban kaphassák meg. Reméljük a honlap egyszerűbbé teszi az Önök számára az ügyeik intézését is.

Jánvári Andrásné

Bercel község polgármestere

Elektronikus ügyintézés

bercel-elektronikus-ugyintezes-logo

Pályázataink

infoblokk kedv final felso cmyk ERFA 150

Bercel község vízvédelmi fejlesztései 

TOP-2.1.3-15-NG1-2016-00030

Kedvezményezett neve: Bercel Község Önkormányzata
Projekt címeBercel község vízvédelmi fejlesztései
A szerződött támogatás összege200 millió Ft
A támogatás mértéke100%
A projekt tervezett befejezési dátuma2018.10.31
A projekt azonosító számaTOP-2.1.3-15 NG1-2016-00030

Tovább >>> 

 

Időjárás

Hőtérkép

Felhőkép Széltérkép UV térkép