janvarineKedves Látogató!

Szeretettel köszöntöm Önt Bercel község honlapján!

Honlapunk létrehozásánál és folyamatos fejlesztésénél két fő cél lebeg a szemünk előtt!

Elsőként szeretnénk egy olyan felhasználóbarát honlapot létrehozni, ahol az érdeklődők kényelmesen és egyszerűen tudnak információkat szerezni településünkről. Nem titkolt célunk, hogy népszerűsítsük Bercelt. Szeretnénk ha a honlapunkon való barangolás közben mindenki találna egy számára tetsző látnivalót vagy programot, így sikerülne felkeltenünk az érdeklődését és ellátogatna hozzánk. Falunk az idelátogató, megpihenni vágyó emberek számára egy gyöngyszem. A völgyben fekvő település szépsége, nyugalma és a lakosok barátságossága várja az errejárókat. 

Másodsorban fontosnak tartjuk a helyi lakosság tájékoztatását, és azt, hogy a különböző információkat a lehető leghamarabb és legpontosabban kaphassák meg. Reméljük a honlap egyszerűbbé teszi az Önök számára az ügyeik intézését is.

 

Jánvári Andrásné

Bercel község polgármestere

Időjárás

Hőtérkép

Felhőkép Széltérkép UV térkép

Véletlen képek

Névnap

Ma 2017. június 23., péntek, Zoltán napja van. Holnap Iván napja lesz.

Látogatók

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa347
mod_vvisit_counterTegnap378
mod_vvisit_counterA héten2194
mod_vvisit_counter04375
mod_vvisit_counterA hónapban12379
mod_vvisit_counter015764
mod_vvisit_counter0924802

We have: 44 guests online
IP címed: 54.224.77.47
 , 
Ma: 2017. jún. 23,